PRODUCENT FILTRÓW

PRODUCENT FILTRÓW

FILTRY POWIETRZA

FILTRY POWIETRZA

FILTRY OLEJU

FILTRY OLEJU

PRODUCENT FILTRÓW

PRODUCENT FILTRÓW

FILTRY PALIWA

FILTRY PALIWA

FILTRY PRZECIWPYŁKOWE

FILTRY PRZECIWPYŁKOWE

INNE FILTRY

INNE FILTRY

O firmie


Firma FILTROMEX powstała w 1981 roku. Od czasu rozpoczęcia naszej działalności specjalizujemy się w produkcji wysokiej, jakości filtrów dla motoryzacji, przemysłu oraz maszyn i urządzeń silnikowych. Dynamiczny rozwój oraz długoletnie doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji filtrów sprawiły, że dzisiaj jesteśmy uznanym i szanowanym producentem filtrów w Europie.

Ciągłe doskonalenie i unowocześnianie procesów produkcji, inwestowanie w nowe rozwiązania technologiczne zapewniają wysoką, jakość oraz powtarzalność produkowanych przez nas filtrów.

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się ponad 1200 typów filtrów, których jakość jest porównywalna do filtrów dedykowanych na pierwszy montaż. Nasze wyroby eksportujemy m.in. do Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Czech, Słowacji, Serbii, Bułgarii, Rumuni, Węgier, Ukrainy, Litwy a także do Afryki.

Firma nasza posiada certyfikat, jakości ISO 9001-2008

Zapraszamy do śledzenia naszego Bloga firmowego gdzie znajdują się wszystkie aktualności i nowinki związane z działalnością i rozwojem naszej firmy.Zapraszamy na naszego firmowego bloga gdzie znajdą Państwo najnowsze informacje o firmieWszystkie materiały danej strony internetowej są własnością firmy FILTROMEX.
Zakazuje się kopiowania, rozpowszechnienia (w tym przez kopiowanie na inne strony internetowe i zasoby w Internecie) albo jakiekolwiek inne wykorzystanie informacji i obiektów bez uprzedniej zgody właściciela praw.
Filtromex - zaufanie budowane na jakości ZAUFANIE ZBUDOWANE NA JAKOŚCI
www.filtry.pl - producent filtrów, filtry powietrza, oleju, filtry specjalne