PRODUCENT FILTRÓW

PRODUCENT FILTRÓW

FILTRY POWIETRZA

FILTRY POWIETRZA

FILTRY OLEJU

FILTRY OLEJU

PRODUCENT FILTRÓW

PRODUCENT FILTRÓW

FILTRY PALIWA

FILTRY PALIWA

FILTRY PRZECIWPYŁKOWE

FILTRY PRZECIWPYŁKOWE

INNE FILTRY

INNE FILTRY

Filtry paliwa


Zadaniem filtrów paliwa jest zatrzymanie zanieczyszczeń stałych znajdujących się w benzynie oraz oleju napędowym. W paliwach mogą znajdować się zanieczyszczenia pochodzące z wewnętrznych ścian zbiorników oraz z dystrybucji paliw. Zanieczyszczenia te mogą uszkodzić precyzyjne elementy układów paliwowych takich jak wtryskiwacze, pompy paliwa.

W każdym układzie zasilania paliwem znajdują się filtry optymalnie dobrane do wymagań silnika. Chcąc zapewnić bezawaryjną pracę silnika, zastosowany filtr paliwa musi zatrzymywać zanieczyszczenia o rozmiarach 3 ÷ 5 μm ze skutecznością ponad 90%. W nowoczesnych układach paliwowych montowane są filtry paliwa, w których zastosowano materiał z separatorem wody, która odprowadzana jest do odstojnika z zaworem spustowym. W filtrach paliwa nie stosuje się zaworów typu By-pass, ponieważ do silnika może dostać się tylko czyste paliwo. Dlatego też należy pamiętać o systematycznych przeglądach i wymianach filtrów paliwa.


filtry-paliwa


Wszystkie materiały danej strony internetowej są własnością firmy FILTROMEX.
Zakazuje się kopiowania, rozpowszechnienia (w tym przez kopiowanie na inne strony internetowe i zasoby w Internecie) albo jakiekolwiek inne wykorzystanie informacji i obiektów bez uprzedniej zgody właściciela praw.
Filtromex - zaufanie budowane na jakości ZAUFANIE ZBUDOWANE NA JAKOŚCI
www.filtry.pl - producent filtrów, filtry powietrza, oleju, filtry specjalne